100 minipannkoogi masin

49.00

Minipannkoogid on suurepärane lahendus sünnipäevalauale, hoovikohvikusse kui argipäeva erilisemaks tegemiseks!

Korraga saab valmistada 50 või 100 minipannkooki. Masina tööd saab reguleerida poole plaadi ehk 50 pannkoogi kaupa. Rendihind sisaldab minipannkoogi masina renti koos ca 250 minipannkoogi jagu kuivainete seguga. Teie poolt on vaja varuda 1l piima ja rasvainet panni määrimiseks! Lisaks anname kaasa ka universaalse alusretsepti, mille valmistamisega saavad kõik hakkama!

Retsepti saab enda maitse järgi mugavalt mugandada:
* Kohupiimapannkookide tegemiseks varuge 2-3 kohupiimapasta tuubi (näiteks sobib vanilli aga dosaatoriga kasutamiseks ei sobi rosina)
* Soolaste/täidistega minipannkookide tegemiseks varuge suituskala, suituskana vms. Täidis tuleb lisada pannkoogipannile küpsetamise ajal!

Rendiperiood on kas 4-6h või 24h.

Hind 4-6h: 40€
Hind 24h: 49€

Lisasegu 100 minipannkoogi jaoks: 5€

Miks rentida minipannkoogi masin meilt?
* Meie pakume täislahendust!
* Meie suhtlus on kõige sõbralikum!
* Meie renditingimused on paindlikud!

Vajate transporti? Saame soovi korral tuua Teile masinad peokohta kohale! Transpordi hind sõltub Teie asukohast. Täpse hinna saate kui kirjutate meile oma aadressi, kuhu masinaid soovite saada. Miinimumhind on 25€ (v.a. Loo) ning ligikaudse hinna saate soovi korral ise välja arvestada korrutades kilometraaži 1.6-ga.

Tellimussoov saada e-mailile telli@jatman.ee

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “100 minipannkoogi masin”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.


Warning: Undefined array key "cookies" in /data02/virt64518/domeenid/www.jatman.ee/htdocs/wp-content/plugins/live-composer-page-builder/modules/tp-comments-form/module.php on line 1638

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.