KKK

Tahaks rentida, aga küsin kohe ära, et kui keeruline neid kasutada on?

Jätmani jäätisemasinaid on ülilihtne kasutada. Elektrijuhe seina ja kallame jäätisesegu sisse ning nupust käima. Masin hakkab kohe jäätist valmistama. Kui jäätis on otsas, siis tuleks masin välja lülitada.

Tahaks lapse sünnipäevale võtta, aga kas pean midagi jälgima ka? Vaatasin, et masinal nupud ka mingid, kas ma pean kuhugi vajutama vahepeal või midagi tegema?Laste sünnipäeval läheb kogu tähelepanu lastele, seega on natuke raske kui pean masinal midagi jälgima.

Jäätise valmistamise ajal eraldi midagi jälgida ei tule ja saate rahulikult lapse sünnipäeva tähistada. Jäätise serveerimisel võiks temperatuur olla vähemalt -8C, nii saate mõnusa jäätise. Masin näitab temperatuuri.

Nupud on hoolduse jaoks ja neid tavakasutajal puutuda ei tule.

Kui aga jäätis otsa saab, siis jõuaksime ka teise masinatäie ise  teha vahepeal?

Kolme tunnise rendiperioodi jooksul jõuate teha ja serveerida ühe masinatäie jäätist. Masin valmistab jäätise ühe tunniga, seega soovitame varuda juurde lisaks üks tund rendiaega. 

Kas rendite masinat ka pulma hilisemal kellaajal? Umbes kell 22:00-00:00? 

Rendime hea meelega. Meie jäätisemasinaid tellitakse pulma tihti.

Kas selline variant on ka võimalik, et alustame esimese jäätise kogusega kell 23 ja siis teise koguse valmistamist kohe kui esimene on otsa saanud, et siis tunni aja pärast jälle saaks?

On võimalik. Masin valmistab jäätise tunni ajaga, seejärel jäätisesõber serveerib endale ise. Iseteeninduse peale kulub ka umbes 1 tunnike. Seejärel kallake uus jäätissegu sisse ja masin valmistab tunniga uue jäätise.

Millised on võimalused laenutada teilt Tallinnas jäätisemasinat? Mis on selle hind, kui palju jäätiseid sellest saab? Ja kuidas see toimib?

Laenutame jäätisemasinaid Tallinnas ja Harjumaal. Ühe jäätisemasina rendi maksumus on 49€/75€, rendi hinna sisse kuuluvad nii vahvlid kui ka jäätisesegu. Masinatäiest saab 35 ~40 vahvlijäätist ja veidi ka peale. Toimib see nii, et jäätisesegu valatakse masinasse ja masin alustab segamist. Jäätis on sobiv serveerimiseks -8C juures ja kui jäätise märgiga LED nupp enam ei vilgu. Kangist tõmmates serveerid jäätise, kas vahvlisse või topsi.

Head isu! :)